Powstaje Mini Park Nad Jarem

Dobre informacje dla mieszkańców dzielnicy Nad Jarem. Przy ul. Kłoczowskiego rusza budowa Mini Parku. Inwestycja realizowana jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018 r.

Polana przy ul. Kłoczowskiego już wkrótce zmieni się w nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy.  Przedsięwzięcie zakłada między innymi budowę ogrodzonego placu zabaw z zestawem sprawnościowym i huśtawkami,  siłowni plenerowej, na której będzie można skorzystać z  urządzeń typu: biegacz, orbitrek, wahadło, kierownice, czy jeździec.

Powstanie tam również tor rowerowy dla dzieci z nawierzchni syntetycznej wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym i górka saneczkowa. Będą też stoły  do gry w szachy i chińczyka. Całość dopełnią elementy małej architektury, czyli ławki, kosze na odpady i psie odchody oraz stojaki rowerowe.

– Bardzo się cieszę, że mieszkańcy kolejnej dzielnicy będą mieli bezpieczne miejsce do rekreacji i wypoczynku. To kolejna inwestycja realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego, dzięki pomysłowości elblążan – podkreśla prezydent Witold Wróblewski.

Inwestycję wykona  firma ELZAMBUD, z którą Zarząd Zieleni Miejskiej podpisał już umowę. Koszt realizacji zadania to 355 147,99 zł. Budowa kompleksu ma zostać zakończona do 31 października br.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register