Remont parkingu przy C.H. Ogrody. Chaos i brak informacji

– Zobaczcie co tu się dzieje. Żadnych informacji, co chwila zamykane kolejne odcinki. Żadnych oznaczeń. Czy tak powinien zachowywać się profesjonalny zarządca obiektu handlowego? – pyta Stefan, czytelnik, który powiadomił nas o zaistniałej sytuacji.

Od kilkunastu dni trwa remont nawierzchni parkingu przy Centrum Handlowym „Ogrody”. Niestety, jak informuje nas nasz Czytelnik, brak oznaczeń o remoncie i zamknięciu parkingu dla ruchu kołowego spowodował w poniedziałek wielki chaos.

– O tu, ta obcierka – pokazuje Stefan na bok białego audi. – Na chwilę zaparkowałem samochód na chodniku. Wracam, i jest chaos. Samochody osobowe, dostawcze próbują wjechać na parking przy „Ogrodach”, nie mogąc tego zrobić próbują zawrócić. Jest wąsko i tworzy się harmider. Proszę zauważyć, że zarządca nieruchomości nie oznaczył, że parking jest zamknięty. Jednak budowlańcy w poniedziałek parking całkowicie zamknęli. To niepoważne działanie.

Remont parkingu przy „Ogrodach” trwa od kilkunastu dni. Początkowo drogowcy zamknęli niewielki odcinek powierzchni, jednak pozostała była nadal dostępna dla kierowców. Nadal mogli parkować w kilku miejscach.

20180702_141024

W poniedziałek jednak zamknięto cały parking. Jednocześnie nie ustawiono wyraźnych oznaczeń, że obowiązuje zakaz wjazdu. Kierowcy próbowali wjeżdżać na parkingi i wpadali w pułapkę. Musieli zawracać na wąskim odcinku, tymczasem nadjeżdżały kolejne samochody.

Nie mogąc wjechać na parking, samochody parkowano na pobliskich chodnikach, tarasując całkowicie ścieżki rowerowe oraz niszcząc trawniki.

– Chodniki są teraz tak zastawione, że nie można przejść z wózkiem – mówi jedna z elblążanek, która szła do C.H. Ogrody. – Ścieżka rowerowa też zajęta. Po prostu chaos tu teraz panuje.

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register