Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. Dwie osoby ranne!

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 16 w okolicy Starych Jabłonek. Wyniku czołowego zderzenia 2 ciężarówek dwie osoby zostały ranne. Droga została całkowicie zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano (09.10.2017r.) około godz. 5.00. niedaleko miejscowości Stare Jabłonki, na drodze krajowej nr 16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Olsztyna w kierunku Ostródy kierowca Mana podczas manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku innym pojazdem ciężarowym. Na skutek zdarzenia obaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

W tym miejscu droga została zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla jadących tą drogą kierowców. Na miejscu ostródzcy funkcjonariusze prowadzili czynności zmierzające do ustalenia dokładnej przyczyny i okoliczności wypadku. 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register