Ma kilkadziesiąt włamań na koncie. Grozi mu 10 lat więzienia

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który został zatrzymany przez kryminalnych z Elbląga. Mężczyzna jest podejrzany o włamania do mieszkań i do piwnic na terenie Elbląga, Malborka i Nowego Dworu Gdańskiego. Podejrzany przyznał się i złożył wyjaśnienia. Policjanci zabezpieczyli u niego kilkadziesiąt rzeczy pochodzących z kradzieży. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie Elbląga. Kryminalni ustalili, że włamywał się do mieszkań i piwnic na terenie Elbląga, Malborka oraz Nowego Dworu Gdańskiego.

Kradł głównie elektronarzędzia, laptopy, sprzęt elektroniczny. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt rzeczy pochodzących z kradzieży. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. Był wcześniej karany za kradzieże. Teraz policjanci będą ustalali pokrzywdzonych, a skradziony sprzęt będzie sukcesywnie wracał do właścicieli.

Śledczy szacują, że miał na swoim koncie ponad 50 włamań. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Jakub Sawicki 
Zespół Prasowy KMP w Elblągu 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register