Obiekt po Gildii Kupców Żuławskich nadal remontowany. Kiedy nastąpi otwarcie?

Obiekt po byłej Gildii Kupców Żuławskich nabiera nowego „blasku”. Z zewnątrz wygląda coraz lepiej. Jednak w środku nadal trwają prace remontowe. Wygląda też na to, że tempo prac nieco spadło

Gildia Kupców Żuławskich, obiekt, jaki do tej pory znaliśmy, już nie istnieje. W środku trwa modernizacja hali, w celu przystosowania jej do nowej funkcji. Inwestor – developer z Gdańska chce wydzielić większą część obiektu dla nowego operatora spożywczego. Mają też pojawić się mniejsze, przeszklone boksy, które będzie można wynająć. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy i na jakich warunkach.

20171028_084401 20171028_084418

Inwestor na łamach jednego z lokalnych portali przyznał, że większą częścią hali chce zainteresować jedną z dużych sieci handlowych. Wyklucza jednak, aby chodziło o popularne w mieście sklepy typu Biedronka czy Lidl.

Jak informuje nas jedna z osób, która niedawno sprzedała pomieszczenie w Gildii Kupców Żuławskich, może chodzić o sieć Intermarche. Ten operator nie ma jeszcze swojego sklepu w naszym mieście. Sieć ma jednak ambitne plany tworzenia nowych obiektów w Polsce.

Wystąpiliśmy w tej sprawie do zarządcy sieci Intermarche – jednak do tej pory nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej informacji. Na razie nie wiadomo również, kiedy nowy obiekt zostanie oddany do użytku.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register