Opinie graczy na temat STS – czy to dobry bukmacher?

Argumentów przemawiających za bukmacherem internetowym STS jest zasadniczo bardzo dużo. Są jednak nowe, początkujące osoby, które nie do końca dobrze orientują się w tym temacie. Nie znasz STS? Nie masz pojęcia, dlaczego ta firma bukmacherska jest tak polecana? Tym bardziej warto zatem zainteresować się przygotowanym przez nas poniżej poradnikiem.

Czy firma bukmacherska STS jest w ogóle… legalna?

STS działa na rynku już od bardzo dawna. Sprawdziliśmy dokładnie ten aspekt. Wychodzi na to, że ta firma bukmacherska działa już od 1997 roku. To jeden z najstarszych podmiotów hazardowych na terenie naszego kraju. Warto zaznaczyć, że STS początkowo oferował swoje usługi stacjonarnie. Potem można było obstawiać także przez internet. W dzisiejszych czasach nie ma problemu, aby skorzystać jeszcze z trzeciej opcji. Jest to zaś typowanie dzięki aplikacji mobilnej. Taka elastyczność bardzo podoba się Klientom. Dlatego właśnie sts opinie na temat tego podmiotu hazardowego są bardzo pozytywne. Warto poruszyć jeszcze jeden ważny temat. Okazuje się, że ta firma bukmacherska działa w 100% zgodnie z przepisami zawartymi na łamach Ustawy Hazardowej. To oznacza, że STS ma dokumenty na oferowanie zakładów wzajemnych – zarówno stacjonarnie, jak i przez sieć. Te licencje są bowiem wystawiane oddzielnie. Wnioski są zatem klarowne. Jeśli chcesz obstawiać zgodnie z prawem, to warto zdecydować się właśnie m.in. na STS.

Świetna oferta powitalna plus bardzo dużo opcji do typowania

Nie tak dawno ta firma bukmacherska zmieniła promocję powitalną. Jest ona jeszcze bardziej atrakcyjna. Wszak możesz zainkasować nawet 1500 PLN. Poznaj najbardziej istotne warunki. Na pewno musisz zarejestrować się na stronie głównej tego bukmachera online. Na szczęście zrobisz to nie tylko szybko, ale także bardzo intuicyjnie. Warto zaznaczyć, że potem w ciągu jednego miesiąca należy dokonać trzech wpłat. Przy pierwszym depozycie otrzymasz od firmy bukmacherskiej STS bonus w postaci 100% do 300 PLN. To jednak tutaj nie koniec. Następnie zainkasujesz promocję 50% do 500 PLN. Trzeci bonus to 50% do 700 PLN. Jak łatwo policzyć, łączna suma to 1500 PLN. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje nie tylko wiele hojnych promocji. Opinie o STS są przychylne także z innego względu. Mianowicie możesz liczyć na to, że nie zabraknie Ci ciekawych opcji pod kątem typowania. Do wyboru są rozmaite zakłady krótko, czy długoterminowe na przeróżne dyscypliny itp.

Fakty na temat STS, o których być może jeszcze nie wiesz!

Podmiot hazardowy STS już od wielu lat sponsoruje piłkarską reprezentację narodową mężczyzn. Co ważne, ta firma bukmacherska aktywnie wspiera także kluby (nie tylko futbolowe). Od jakiegoś czasu STS jest nawet… notowany na giełdzie. Debiut na „parkiecie” miał miejsce w grudniu poprzedniego roku kalendarzowego. Aktualnie jedna akcja kosztuje dokładnie 14,80 PLN (stan na 3 maja 2022 roku). Pod tym kątem ta firma bukmacherska bardzo wyróżnia się na tle innych podmiotów.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register