Rozpoznajesz ich? Podejrzani o kradzież 25.000 zł!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży pieniędzy w kwocie 25.000 zł. z mieszkania, przy ul. Kołowej, do którego doszło w dniu 11 kwietnia. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71.

Dwie kobiety i mężczyzna podające się za pracowników administracji, pod pretekstem sprawdzenia licznika, dostały się do mieszkania 80-letniego mężczyzny i wykorzystując jego nieuwagę dokonały kradzieży pieniędzy w kwocie 25.000 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy osób, które mogą mieć związek z tą kradzieżą. Ich personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisywanych osób.

Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakokolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

oszuścioszuści1

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register