W Pasłęku wpadł pedofil. Chciał uprawiać sex z 12-latką /film/

Skuteczna akcja „łowcy pedofilów” Krzysztofa Dymkowskiego oraz policji w Pasłęku. Mężczyzna namierzył przestępcę, który chciał umówić się na intymne spotkanie z 12-latką. Dziewczynka była postacią fikcyjną, ale pedofil jak najbardziej prawdziwy.

Wczoraj w Pasłęku policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który umówił się z 12-latką na seks. Cała akcja była wynikiem prowokacji, przeprowadzonej przez Krzysztofa Dymkowskiego, znanego łowcę pedofilów – informuje Głos Pasłęka.

Krzysztof Dymkowski od kilkunastu lat zajmuje się walką z pedofilią internetową, podejmuje akcje profilaktyczne oraz organizuje prowokacje, dzięki którym wielu pedofili usłyszało zarzuty. Tak było też w Pasłęku.

 

W tej chwili w miejscowości pasłęk został zatrzymany około 30 letni przedstawiciel handlowy danych nie mogę podać personalny który się umówił z dzieckiem lat 12 na uprawianie seksu na żel mężczyzna ten przyjechał na spotkanie mając żel a***** oraz piwa został zatrzymany

Publiée par Krzysztof Dymkowski sur mardi 8 mai 2018

 

 

Jak podaje gazeta, dwa dni wcześniej Dymkowski wraz ze swoimi współpracownikami wyłapał na jednym z ogólnopolskich, popularnych portali internetowych mężczyznę, który chciał nawiązać kontakt z nastolatką. Dziewczynka (fikcyjna postać o wymyślonym imieniu) miała 12 lat i pochodziła z Pasłęka. Mężczyzna szybko i bezpośrednio złożył jej propozycję spotkania. Pisał wulgarnie i wprost, że chodzi o seks. Dziewczynka miała mieszkać w okolicy dworca PKP. Mężczyzna zostawił więc swoje służbowe auto na pobliskiej stacji benzynowej i udał się na spotkanie.

Na miejscu spotkania zamiast dziewczynki na pedofila czekali policjanci i Dymkowski.

Zatrzymany 36-latek pochodzi z okolic Olsztyna, jest żonaty, a w Pasłęku przebywał służbowo. W chwili zatrzymania powtarzał, że przecież nic nie zrobił… O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Źródło: Głos Pasłęka

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register