Żoliborz pod frez w długi weekend

Wymiana nawierzchni na jednej z głównych arterii Żoliborza zaplanowana została na długi majowy weekend. Prace rozpoczną się w nocy z 29 na 30 kwietnia, a zakończą w nocy z 3 na 4 maja.

Frezowanie w tym rejonie zostało podzielone na dwa etapy. W długi majowy weekend ma zostać wyfrezowana nawierzchnia ul. Krasińskiego, od Wybrzeża Gdyńskiego do placu Wilsona, a także nawierzchnia na samym placu.

Drugi etap robót –  jezdnia od placu Wilsona do Wybrzeża Gdyńskiego – zaplanowany jest na miesiące letnie, razem z realizacją inwestycji pieszo-rowerowej w tym rejonie.

Obecnie na placu Wilsona trwają prace przygotowawcze do frezowania, związane z wymianą krawężników. Podobne prace prowadzone są na ul. Krasińskiego – krawężniki zostaną wymienione na nowe w miejscach, gdzie będzie to konieczne. Przeprowadzona będzie także ich regulacja. W związku z robotami zarówno na placu, jak i na ul. Krasińskiego (od Wybrzeża Gdyńskiego w stronę placu Wilsona) wygrodzony został pas ruchu.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki drogowe i zmiany w organizacji ruchu.

źródło; zdm.waw.pl, foto: zdm.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register