Groźna sytuacja na „siódemce”. Kierowca wiozący dwójkę dzieci zasłabł za kierownicą

Do groźnej sytuacji doszło wczoraj na drodze S7 w kierunku Warszawy. 38-letni mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł a następnie uderzył bokiem auta w barierę ochronną. W samochodzie, którym kierował znajdowała się 2 dzieci.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około południa. Policja otrzymała zgłoszenie o kierowcy, toyoty avensis który zatrzymał się ocierając o barierę ochronną. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

– Zatrzymałem się i wystawiłem trójkąt ostrzegawczy a następnie z innym kierującym, który też się zatrzymał próbowaliśmy pomóc kierującemu toyotą oraz zająć się dwójką dzieci w wieku około 12 i 5 lat, które były na zewnątrz auta – mówi Adam Borowiecki pracownik WORD, który był świadkiem tego zdarzenia. – Tam panuje duże natężenie ruchu i to o dużej prędkości, więc szczególnie dla dzieci poza pojazdem było to zagrożenie.

– Mężczyzna z toyoty został przewieziony do szpitala na badania. Nie posiadał on obrażeń związanych z kolizją na drodze S7, uskarżał się natomiast na dolegliwości zdrowotne związane z zasłabnięciem – kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register