Koniec korków? Ruch na tym skrzyżowaniu zostanie przywrócony

Departament Zarząd Dróg informuje, że Wykonawca inwestycji pn. „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 504, Etap II – budowa torowiska i trakcji tramwajowej w ul. Gen. Grota Roweckiego i ul. 12 Lutego w Elblągu” tj. firma ZUE SA kończy prace związane z wykonywaniem torowiska w obrębie jezdni na skrzyżowaniu ul. Gen. Grota Roweckiego – 12 Lutego – Armii Krajowej.

W związku z powyższym z dniem 2.06 (piątek) przywrócony zostanie ruch samochodowy na skrzyżowaniu dla wszystkich relacji.

W dalszym ciągu funkcjonować będzie organizacja ruchu związana z budową torowiska w pasach rozdziału ul. Gen. Grota Roweckiego i 12 Lutego.

Jednocześnie informujemy, że w związku z układaniem szyn na ulicy Gen. Grota Roweckiego, pracami związanymi z budową sygnalizacji świetlnej i przejazdu tramwajowego w obrębie przejścia dla pieszych od dnia 31.05 (środa) zamknięte zostanie przejście dla pieszych na wysokości Sądu – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Przywrócenie funkcjonowanie przejścia nastąpi po wykonaniu wszystkich prac w jego obszarze i planowane jest na 12.06.br. Do tego czasu ruch pieszy kierowany będzie do przejścia na skrzyżowaniu z ul. 12 Lutego oraz z ul. Traugutta.

Równolegle kontynuowane są prace w pasie rozdziału ul. 12 Lutego w kierunku ul. Teatralnej.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register