18 zarzutów kradzieży w warunkach recydywy

Mężczyzna podejrzany o kradzieże rowerów i posiadanie amfetaminy został zatrzymany przez policjantów z zespołu narkotykowego z Woli. W chwili zatrzymania 27-latek posiadał przy sobie ponad 12 gramów narkotyku. Okazało się, że ma również na swoim koncie kilkanaście kradzieży rowerów. Mikołaj O. usłyszał 18 zarzutów kradzieży w warunkach recydywy i zarzut posiadania narkotyków. Do zarzutów przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

Funkcjonariusze, po zebraniu materiału dowodowego, udowodnili Mikołajowi O. kilkanaście kradzieży rowerów. Do zdarzeń dochodziło na terenie Woli. Kradzieże były dokonywane z terenu garaży podziemnych, parkingów i klatek schodowych. Jak się okazało, mężczyzna ma na swoim koncie inne przestępstwa. 27-latek przebywał już w zakładzie karnym za przestępstwa przeciwko mieniu. W lipcu ubiegłego roku opuścił więzienne mury.

Mikołaj O. usłyszał 18 zarzutów kradzieży rowerów w warunkach recydywy i zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Do zarzucanych czynów podejrzany w trakcie przesłuchania przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

źródło;policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register