Ulica Madalińskiego bezpieczniejsza

Zakończono budowę bezpiecznego przejścia dla pieszych przez ul. Madalińskiego. Jesienią zmiany obejmą kolejny odcinek tej ulicy. Będzie bezpieczniej.

To dopiero początek zmian na ul. Madalińskiego. W ramach realizacji projektu zgłoszonego przez mieszkańców w budżecie partycypacyjnym, przejścia dla pieszych na całej długości ulicy zostaną wyposażone w azyle. Pojawią się też nowe przejścia przy skrzyżowaniu z ul. Łowicką i Karłowicza. Wszędzie gdzie to możliwe, wyznaczone zostaną pasy postojowe dla aut na istniejącej jezdni, dzięki czemu piesi odzyskają szersze chodniki. Takie jest życzenie mieszkańców. Chcą być bezpieczni na drodze.

Nowe przejście przez ul. Madalińskiego pojawiło się przy skrzyżowaniu ul. Kielecką. Przejście zostało wyposażone w azyl, dzięki któremu pieszy będzie mógł bezpiecznie zaczekać na możliwość przekroczenia jezdni. Azyl pojawił się również na istniejącym przejściu przy ul. Łowickiej. Pojawił się azyl, a w rejonie skrzyżowań słupki, które ograniczą nielegalne parkowanie, ograniczające widoczność i zajmujące niemal całą szerokość chodnika.

źródło: zdm.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register